Kultūras pasākumi Ķekavas novadā no 27.maija

Aicinām apmeklēt kultūras pasākumus Ķekavas novadā:
BALDONES KULTŪRAS CENTRĀ:
✅ apskatāma izstāde “STIKLS.KRĀSA.ZILS.” mākslinieču kopdarbs Dace Mola, Liene Knēta, Ilze Apine
BALDONES MUZEJĀ:
✅Izstāde “Profesors Pauls Galenieks”. Izstāde veltīta ievērojamajam botānikas profesoram Paulam Galeniekam, kurš dzīvoja Baldones pagasta “Rozītēs”. Izstāde rīkota sadarbībā ar Latvijas Universitātes muzeju.
✅Pastāvīgā ekspozīcija “Ceļš uz Baldones kūrortu”.
BALOŽU PILSĒTAS KULTŪRAS NAMĀ:
✅ 1.jūnijā plkst. 11:00 sezonas noslēguma koncerts kultūras nama skvērā “To tikai vasarā”. Ieeja bez maksas
✅2.jūnijā plkst. 16:00 Teātra studijas “Nagla” viesizrāde visai ģimenei “Zaķenītes dzimšanas diena”. Lugas autori – Voldemārs Šoriņš un Zigurds Neimanis. Režisors – Zigurds Neimanis. Varētu šķist, ka šī luga domāta mazajiem skatītājiem, jo tajā darbojas LĀCIS, PŪCE, ŽAGATA, BEBRS un citi meža iemītnieki, bet tas nav tik viennozīmīgi. Patiesībā, šī Carnikavas amatierteātra izrāde ir par mums, par cilvēkiem, kuriem nereti piemīt īpašības no dzīvnieku pasaules. Esam taču dzirdējuši – tas ir ietiepīgs kā āzis, vai – tā ir viltīga kā lapsa… Izrāde ir par to, kā veidojas mūsu stereotipi – trusis ir mīlīgs, bet sesks – smirdīgs. Bet vai tās ir šo kustoņu vienīgās iezīmes? Pieaugušie skatītāji šīs izrādes personāžus uztvers kā ļaudis ar dzīvnieku uzvārdiem – Lācis, Vālodze un Kurmis, mazie skatītāji izrādē redzēs vāveri, žagatu un zaķenīti. Ieeja par ziedojumiem.
BALOŽU PILSĒTAS BIBLIOTĒKĀ:
✅30.maijā plkst. 10.00 ikmēneša „Ķiparu rīts”. Aicinām mazos ķiparus kopā ar vecākiem, omītēm vai auklītēm uz bibliotēku, lai kopā lasītu, rotaļātos, darbinātu mazos pirkstiņus un draudzētos. Ieeja bez maksas
DAUGMALES PAGASTA BIBLIOTĒKĀ:
✅ 30.maijā plkst. 17:00 dāvanu kastīšu gatavošanas meistarklase
ĶEKAVAS KULTŪRAS NAMĀ:
✅Līdz 28. jūnijam kultūras nama otrā stāva foajē apskatāma Tautas lietišķās mākslas studijas “Ķekava” jaunāko darbu izstāde “Radoši meklējumi”. Tikšanās ar darbu autorēm norsisināsies 28. maijā plkst. 18:00.
ĶEKAVAS PAGASTA BIBLIOTĒKĀ:
✅Virtuālā izstāde: ,,Ķekavas pagasta bibliotēkas atgriešanās Doles Tautas namā”
✅29.maijā plkst.10:30 tikšanās ar Grāmatu Tārpiņu
KATLAKALNA TAUTAS NAMĀ:
✅29.maijā plkst.18.30 Sauliešu pilskalnā Vasarssvētku meistardarbnīca-izzināt un iepazīt Vasarssvētku svētīšanas tradīcijas aicina Katlakalna folkloras kopa RĀMUPE. Ieeja brīva, tērpsimies gaišās drānās un līdzi ņemsim nelielu svētku cienastu.
ĶEKAVAS NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJĀ:
✅Līdz 20.jūlijam Ķekavas mākslas skolas audzēkņu projektu izstāde “Ko nauda stāsta…”
✅Pastāvīgās ekspozīcijas: „Ķekavas novada pieci stāsti”, „Smejies vesels!”, „Viņus vieno „Dadzis”.