Kultūras pasākumi Ķekavas novadā no 7.maija

Aicinām apmeklēt kultūras pasākumus Ķekavas novadā:
 
BALDONES KULTŪRAS CENTRĀ:
✅10. maijā plkst. 18.00 Šūpuļdziesmu koncerts veltīts Mātes dienai. Ieeja bez maksas.
🎁11. maijā plkst. 18.00 Baldones sporta kompleksā vidējās paaudzes tautas deju kolektīva DEGSME jubilejas koncerts “5×5 kOPĀ!”. Ieeja bez maksas.
 
BALDONES MUZEJĀ:
✅Izstāde “Profesors Pauls Galenieks”. Izstāde veltīta ievērojamajam botānikas profesoram Paulam Galeniekam, kurš dzīvoja Baldones pagasta “Rozītēs”, kurās ierīkoja dendroloģiskos stādījumus – mūsdienās valsts aizsargājamu dabas pieminekli. Izstāde rīkota sadarbībā ar Latvijas Universitātes muzeju.
✅Pastāvīgā ekspozīcija “Ceļš uz Baldones kūrortu”.
 
BALOŽU PILSĒTAS KULTŪRAS NAMĀ:
✅12. maijā plkst. 11.00 Māmiņdienas koncertuzvedums “Sarkangalvīte un vilks”, piedalās kultūras nana bērnu kolektīvi. Ieeja bez maksas
 
BALOŽU PILSĒTAS BIBLIOTĒKĀ:
✅7.maijā plkst. 11.00 Baložu bibliotēka aicina uz lasītāju klubiņa ikmēneša tikšanos. Omulīgā gaisotnē pārspriedīsim lasītās grāmatas. Ieeja bez maksas.
✅8.maijā plkst. 14.00 Māmiņdienas radošā darbnīca. Ieeja bez maksas.
 
DAUGMALES PAGASTA KULTŪRAS CENTRĀ:
✅10.maijā plkst.19.00 Daugmales Multifunkcionālajā centrā filma “Podnieks par podnieku” Ieejas biļete: 4.00EUR
Podnieks par sevi filmu nekad nav uzņēmis, taču meistarīgās režisores – A. Viduleja un A. Cilinska, ar filigrānu režisorisko stāstu, kuru stāsta Podnieks par sevi, caur savām dienasgrāmatām un laika liecībām, kas fiksētas kinolentē. Tas ir ne tikai stāsts par izcilu harizmātisku personību, bet arī par sarežģīto laiku, kurā slavenais operātors ir dzīvojis un dokumentējis to. Brīžiem kā trilleris, brīžiem kā komēdija, brīžiem kā smeldzīgas pārdomas par cilvēka eksistences sūtību – tāds ir šis satricinošais stāsts par Juri Podnieku, par milzīgu drosmi, apskaužamām darba spējām, mīlestību uz savu zemi un viņa/mūsu visu laiku. Filmas garums 2h 8min.
 
DOLES TAUTAS NAMĀ:
✅10. maijā plkst. 19:30 sieviešu kora “Delta” (mākslinieciskā vadītāja – Ieva Parša) un vīru kora “Ķekava” (mākslinieciskais vadītājs Arvīds Platpers”) koncerts “Pavasara melodijās”. Ieeja bez maksas.
✅11. maijā plkst. 14:00 pensionāru biedrība “Polārblāzma” aicina uz “ZIEDU BALLi”. Muzicēs Ēriks. Lūgums pieteikties iepriekš – t. 29110872 Brigita.
✅12. maijā plkst. 11:00 Ķekavas Mūzikas skolas čella klases skolotāja  Slavčo Stoilkovski koncerts. Ieeja bez maksas.
 
ĶEKAVAS KULTŪRAS NAMĀ:
✅Līdz 20. maijam Viesību zālē kolekcionāra Valērija Strelkova un mākslinieces Ingas Pērkons izstāde “Tauriņu maģija”. Izstāde apskatāma kultūras nama darba laikā.
✅Līdz 20. maijam kultūras nama 2. stāva foajē mākslinieces Daces Okolovskas gleznu izstāde “Dabas pieskāriens aplim”. Izstāde apskatāma kultūras nama darba laikā.
✅11. maijā plkst. 12.00 koncerts “Skaņi, skaņi es dziedāju, vēl skaņāk rībināj’ ”. Piedalās bērnu vokālais ansamblis “Cīrulītis” un bērnu deju kolektīvs “Zīļuks”. Ieeja bez maksas.
 
KATLAKALNA TAUTAS NAMĀ:
✅10.maijā plkst.19.30 Lielā Kristapa labākā dokumentālā filma VISS BŪS LABI. Režisors Staņislavs Tokalovs dokumentējis savu krievvalodīgo ģimeni divas reizes gadā- 9.maijā un Jaunā gada sagaidīšanā. Biļete: 3.00 EUR
✅11.maijā plkst.12.00 Draugu klubiņa tikšanās “SIRDS GAIŠUMĀ SILDĪTIES”, sezonas noslēguma pasākums. Biļete: 4.00 EUR
✅11.maijā plkst.19.00 Smieties nav aizliegts. “Vasara+” par visu, kas piedienas vasarai. Biļete: 6.00 EUR Vietu rezervācija pie galdiņiem pa tālr. 26439276
✅13.maijā plkst.18.00 Bērnu vokālā ansambļa “Lai skan” Mātes dienas koncerts ”ES SAVAI MĀMIŅAI NO SIRDS UZ SIRDI”. Ieeja brīva.
 
ĶEKAVAS NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJĀ:
✅Pastāvīgās ekspozīcijas: „Ķekavas novada pieci stāsti”, „Smejies vesels!”, „Viņus vieno „Dadzis”.