Mākslinieka Dāvja Pauļa gleznu izstāde “Bezapziņas”

No 15. maija līdz 15. jūnijam Jaunu ideju centrā, Ķekavā (Skolas ielā 2b,) debitē jaunais mākslinieks Dāvis Paulis ar gleznu izstādi “Bezapziņas”.
👨‍🎨Par mākslinieku
Iedvesmu smeļas no filozofiskām pārdomām par lietu duālo dabu, kas atspoguļojas dažādās sirrealistiskās ainavās.
Lielu radošo impulsu dod fotogrāfija, vintage objektīvu radītās krāsas un optiskās nepilnības, kas akcentē skaisto, nepilnīgajā.
Par pamatu kompozīcijām bieži tiek ņemti izsapņoti tēli, vietas vai noskaņas, kā arī dažādi iespaidi no atmiņām.
***
Dāvis Paulis absolvējis Skrīveru mākslas skolu, papildinot zināšanās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā un Latvijas Kultūras Koledžā, apgūstot grafiku, gleznošanu, kompozīciju un fotogrāfiju. Taču par galveno savu izteiksmes veidu izvēlējies tieši glezniecību.
🎨Izstāde “Bezapziņas”
Izstāde “Bezapziņas” ir stāsts par neapzināto un neiepazīto mūsos. Tās ir dažādas realitātes kuru loma ir ļaut apzināties sevi. Tas ir ceļojums ar nezināmu un negaidītu galamērķi.
Darbs, pie katras no šīm gleznām, sākās ar skaidru un konkrētu vizuālu ideju, taču pats process lika uzdot jautājumu – Ko es ar to vēlos pateikt? Kas slēpjas zem šī veidola? Ļaujoties bezapziņas vadītam procesam, tika saņemtas atbildes, kas arī krasi mainīja sākotnējo ieceri.
Katram darbam dots simbolisks nosaukums ar lakonisku, visaptverošu skaidrojumu, tadējādi dodot iespēju skatītājam interpretēt gleznu caur savu emociju prizmu.